Rulet Siteleri Bonus Veren 

Rulet Siteleri Bonus Veren Oyun oynatma lisansına sahip olan rulet siteleri güven veriyor. Bunun yanı sıra bonus veren sitelere ilgi bir hayli fazla. Rulet siteleri bonus veren tercihinde bulunanlar promosyonları talep etmek adına öncelikle hesap açmalı. Hesap işlemlerini takiben her bir bonusa özel kuralları ele almalı. Bu sayede:

  • Yeni üyelerin hoş geldin promosyonları ile karşılanması sağlanır. 
  • Rulet yatırımlarına veya kayıplarına karşı özel promosyonlar aktarılabilir. 

Üstelik bazısı çevrim şartsız olacak şekilde tüm bu bonuslarını duyurmaktadır. Farklı olarak yatırımsız olarak duyurulan promosyonlardan da dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Her birini öncelikle giriş sayfasından duyuran siteler destek ekibine bağlanarak talepte bulunmanızı bekler. 

Rulet Siteleri İlk Yatırım Bonusu 

Rulet siteleri bonus veren hangileri öğrenenler üyelik işlemlerinden hemen sonra kazançlı çıkabilir. Çünkü bonuslu sitelerin öncelikle hoş geldin fırsatlarına yer verdiği görülüyor. Bu promosyona dair:

-Üyelik: Canlı ve gerçek rulet oyunlarına dair önce hesap açmanız beklenir. Üyelik işlemlerinin ücretsiz ve belgesiz olarak gerçekleşmesi işinizi kolay hale getirir. Bunun üzerine 1 kereliğine aktarılan hoş geldin bonusundan faydalanmanız sağlanır. 

-Yatırım: Hoş geldin promosyonuna dair oyuna ödeme yapılması beklenir. Çünkü ilk yatırıma göre %75, %100 ya da %200 gibi çeşitli oranlardan hesaplamalara geçilir. Takiben en fazla da 500, 1000 veya 5000 TL gibi farklı tutarlardan hesaba aktarıldığı belirtilir. 

Rulete Özel Yatırım Bonusları 

Rulet siteleri bonus veren tercihiniz üzerine öncelikle üyelik fırsatından faydalanabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz üzere ilk yatırıma bağlı olarak aktarılır. Devamında gelen yatırımlara da bonus veren siteler mevcut. Yine oyuna yapılan ödemelere karşı:

  • %15 ya da %50 gibi oranlar dahilinde hesaplamalara geçilir. 
  • En fazla 250 veya 500 TL gibi tutarlara sahip olduğu belirtilir. 

Hatta bazılarında yatırım fırsatlarının çevrim şartsız olarak aktarılması dikkat çekmekte. Daha çok çevrim şartsız promosyonlara yer veren siteler tercih ediliyor. Bu anlamda hesap açmadan önce birkaç siteyi kıyaslamak ve aralarından en ayrıcalıklı olanları seçmek sizin elinizde. Özellikle de çevrim şartsız ve yatırımsız bonus veren siteler daha fazla talep görmekte. 

Rulete Özel Kayıp Bonusları 

Rulet siteleri bonus veren hangileri sorgulayanlar kullanıcı yorumlarını dikkate alarak tercihini yapabilir. Nitekim bonuslu ve güvenilir sitelerin sıklıkla tavsiye edilmesi işinizi kolay hale getirecektir. 

Böylece sadece yatırımlara değil kayıplara da bonus veren siteleri öğrenebilirsiniz. Öyle ki çoğu oyunda ki kayıplar adına ‘discount’ çağrısında bulunur. Bu promosyona dair:

  • Minimum oyun kaybınızın 50 ya da 100 TL olması istenebilir. 
  • Günlük ya da anlık kayıplara verildiği belirtilebilir. 

Aynı zamanda çoğu sitenin iadeler için çevrim şartlarına yer vermediği görülüyor. Yapılan geri ödemeleri istediğiniz gibi kullanmanıza izin verilir. İade ile oyunda şansınızı denemeye devam edebilirsiniz. Bunun üzerine elde edeceğiniz kazançları çekmeniz mümkün hale gelebilir. 

About panter

Check Also

Yüksek Kazançlı Rulet Masalarında Yerini Al!

Canlı rulet oynamak güzel zaman geçirme yöntemleri arasında yer almaktadır. Ayrıca kazançlı bir aktivite olması …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir